2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Olsztyn
Dodane Dzisiaj o 11:44

Pracownik produkcji w Holandii

Wynagrodzenie

9 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa kapitałowa Progres (nr cert. 5088) to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Szukasz pracy? Chcesz wyjechać do Holandii i zarabiać? Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Stanowisko: Pracownik produkcji

Twój zakres obowiązków:

  • praca przy taśmie i maszynie

  • przygotowanie karmy (z mięsa, ryb) dla zwierząt

  • obsługa maszyny - wymiana noży, filtrów

  • na koniec dnia czyszczenie maszyn

Nasze wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

  • dyspozycyjność do pracy min. 6 miesięcy

  • motywacja i chęć do pracy

  • zaangażowanie

Co oferujemy:

  • stawkę: 15,75 euro brutto/h*

  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową

  • praca bez wiekówki

  • praca w systemie zmianowym

  • wsparcie przy organizacji transportu w Holandii

  • zakwaterowanie

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora w kraju wykonywania pracy

*łącznie z dodatkiem urlopowym oraz wakacyjnym otrzymywanym za każdą normatywną godzinę pracy (bez nadgodzin i godzin specjalnych)

Dzięki polskiej umowie:

  • odkładasz środki na emeryturę w Polsce

  • zachowujesz ciągłość ubezpieczenia

  • nie tracisz prawa do dodatków socjalnych i zasiłku dla bezrobotnych

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883 „Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, (zwana dalej Spółką). Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 912158264