2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Krosno
Magdalena Pieczonka
Dodane 26 kwietnia 2024

pracownik produkcji w Krośnie/premie + benefity/praca od zaraz

Lokalizacja

Krosno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Potrzebujesz pracy od zaraz?  Jesteś gotowy do pracy na produkcji? Mamy dla Ciebie świetną ofertę w Krośnie! Nie czekaj, aplikuj już teraz – umówimy Cię na spotkanie rekrutacyjne lub przedstawimy ofertę telefonicznie!

Poleć ofertę swoim znajomym i zacznijcie pracę razem!

nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • stałe wynagrodzenie
  • premia miesięczna
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • benefity Randstad: zniżki na zakupy on-line w wybranych sklepach, pizzeriach lub kawiarniach,   niższe ceny biletów do kina, teatru itp.
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • opiekę konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i okresu zatrudnienia
  • możliwość rozwoju  i nauki nowoczesnych metod produkcji

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • zapewnienie ciągłości produkcji w oparciu o obowiązujące procedury
  • bieżąca kontrola nad produktem

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (po 8 godz.)
  • sumienności, skrupulatności w wykonywaniu zadań i chęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Krosno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Krosno
ID: 912966940