2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Tarnów
Bruk-Bet
Dodane Dzisiaj o 09:43

Pracownik produkcji w systemie czterobrygadowym

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Praca w systemie czterobrygadowym

Twój zakres obowiązków

  • Praca fizyczna przy produkcji betonu

  • Dbanie o standardy jakościowe produkowanych wyrobów

  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

  • Współpraca z innymi stanowiskami linii produkcyjnej

Nasze wymagania

·         Dyspozycyjność do pracy w systemie dwunastogodzinnym, czterobrygadowym, całotygodniowym

  • Wykształcenie min. średnie

  • Umiejętność pracy pod presją stresu, kreatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę

  • Gotowość do podęcia pracy na stałe

  • Przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących w firmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, będącej liderem w swojej branży

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji

  • Motywujący system premiowy

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 897700849