2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Łowyń
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji w Zakładzie Stolarskim - transport do pracy

Wynagrodzenie

4 800 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łowyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Meblarska "Smile Furniture" poszukuje: Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Łowyń

Typ zatrudnienia: Pełny etat, umowa o pracę

Smile Furniture, zakład meblowy specjalizujący się w produkcji mebli na wymiar, poszukuje energicznych i zaangażowanych osób do pracy na stanowisku Pracownika Produkcji. Gwarantujemy stabilne zatrudnienie oraz dynamiczne środowisko pracy, które oferuje możliwość rozwoju zawodowego.

Obowiązki:

  • Wykonywanie różnorodnych czynności związanych z produkcją mebli na wymiar, zgodnie z określonymi standardami jakościowymi.

  • Przygotowywanie materiałów i narzędzi potrzebnych do produkcji.

  • Obsługa maszyn i narzędzi produkcyjnych zgodnie z procedurami bezpieczeństwa.

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy.

Wymagania:

  • Chęć do pracy i zaangażowanie.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Gotowość do nauki i rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie jednozmianowym.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

  • Dodatkowe ubezpieczenie

  • Darmowy transport z Międzychodu.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania.

Jeśli jesteś osobą ambitną, lubiącą pracę zespołową i chcesz rozwijać się w branży meblarskiej, dołącz do naszego zespołu! Wyślij swoje CV za pomocą OLX

Lokalizacja

Łowyń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Łowyń
ID: 914100660