2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Żary
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik produkcji w Żarach

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Barter SA

z 20-letnim doświadczeniem na rynku paliw płynnych, zatrudni pracownika produkcji do napełniania butli z gazem

w Rozlewni Gazu w Żarach

- na umowę o pracę ,

- pełny wymiar czasu pracy,

- praca od poniedziałku do piątku

- płaca zasadnicza + prawo do premii uznaniowej

Zadania:

·        Rozładunek – załadunek, magazynowanie pełnych i pustych butli stalowych w pozycji stojącej i na wyznaczonych polach.

·        Podział butli na legalizowane, bez legalizacji z karencją.

·        Załadunek i rozładunek butli na środki transportu.

·        Wymiana uszczelek w zaworach butlowych.

·        Obsługa stanowiska plombowania zaworów butlowych po napełnieniu butli.

Oferujemy:

- Stałą pracę i pewne wynagrodzenie na pełnym etacie

- Pracę w nowoczesnej i rozwijającej się firmie

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Bogaty pakiet socjalny

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 695946852