2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Turkowo
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik produkcji warsztat operator węzła maszyn betoniarz budowlany

Lokalizacja

Turkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z modernizacją i rozwojem naszego zakładu w Turkowie, firma PLYTYDROGOWE.EU SP. Z O.O. - producent elementów prefabrykowanych z betonu poszukuje pracowników produkcyjnych.

Możliwy zakres obowiązków:

1. proste prace zbrojarskie i spawalnicze (spawanie elektrodą);

2. praca przy produkcji mieszanki betonowej;

3. obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych;

4. załadunek / rozładunek samochodów ciężarowych;

5. prace porządkowe na terenie zakładu produkcyjnego;

6. kontrola jakości produkowanych wyrobów;

Gwarantujemy:

• Pracę w stabilnej finansowo firmie;

• Wynagrodzenie płatne zawsze na czas;

• Możliwość rozwoju zawodowego na etapie modernizacji zakładu;

Praca poniedziałek - piątek, w godz. 7.00 - 15.00 lub 7.00-17.00 w miejscowości Turkowo 27a (64-315 Kuślin). Dla chętnych możliwe w soboty soboty.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza OLX lub na adres e-mail: info (małpa) plytydrogowe.eu

Zapraszamy także do Centrali Firmy PLYTYDROGOWE.EU SP. Z O.O. zlokalizowanej przy ul. Macelińskiej 100 w Poznaniu.

Kontakt telefoniczny możliwy pod numerem: 60*******79.

Lokalizacja

Turkowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Turkowo
ID: 726806449