2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Koźmin
Dodane Dzisiaj o 10:35

Pracownik produkcji wentylacji/ elementów blaszanych - praca w Dani

Wynagrodzenie

70 - 75 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Koźmin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Spółka Oriens poszukuje do pracy w Dani osób na stanowisko:

Pracownik produkcji wentylacji/ elementów blaszanych

  • LOKALIZACJA: Za granicą (Dania)

WYMAGANIA:

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • Dokładność i sumienność w trakcie pracy na produkcji

  • Gotowość do wzięcia udziału w 4 tygodniowym szkoleniu przygotowującym do nowego zawodu - wszystkiego Cię nauczymy

  • Chęć długoterminowej współpracy uwzględniając rotacyjne wyjazdy zagraniczne

  • Ogólna wiedza z zakresu wentylacji i klimatyzacji

  • Mile widziana znajomość język angielskiego na poziomie podstawowym

  • Mile widziane doświadczenie w produkcji prostokątnych elementów wentylacyjnych, obróbce stali

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA

  • Produkcja wentylacji zgodnie z wytycznymi kierownika produkcji

OFERUJEMY

  • Pracę w wymiarze 8-10 h dziennie, w miejscowości Aabebraa, w Danii

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 13-23, oraz w soboty w godzinach 9-13

  • Zatrudnienie w rotacji: 6 tyg pracy/ na 1 tyg wolnego (powrót do Polski) lub 8/2

  • Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z zatrudnieniem

  • Zarobki 13 euro netto/h

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy zlecenie

  • Zakwaterowanie

  • Codzienny dojazd do pracy

  • Organizację podróży (rezerwacja lotów/busa)

  • Częściową refundacja kosztów podróży

  • Planowany start: od 10.06 (rozpoczęcie szkolenia w Koźminie, w fabryce na produkcji)

Stawiamy na nawiązywanie długofalowych relacji z pracownikami!

Zapraszam do kontaktu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Lokalizacja

Koźmin,

Pomorskie

Pomorskie, Koźmin
ID: 918952643