2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wolbrom
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik produkcji wyrobów gumowych

Lokalizacja

Wolbrom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pavi Sorte to polskie przedsiębiorstwo założone w 2016 roku zajmujące się produkcją wyrobów gumowych dla branży sportowej – podłóg oraz obciążeń olimpijskich.

W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik wyrobów gumowych

Miejsce pracy: Wierzchowisko (ok. 3 km od Wolbromia i 15 km od Miechowa)

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny system premiowy

  • pracę w hali produkcyjnej o wysokim standardzie

  • pracę w rozwijającej się firmie w młodym zespole

  • przeszkolenie do pracy

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych

  • produkowanie obciążeń i mat, zgodnie z przyjętą technologią produkcji

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • dbanie o należyty stan maszyn i narzędzi

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe

  • dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej

  • dokładność i zaangażowanie

  • punktualność

  • dobra organizacja pracy własnej

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy firmy lub kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego OLX.

Dodatkowe informacje pod numerem: 792_140_250

Prosimy umieścić w CV poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pavi Sorte Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Pavi Sorte Sp. z o.o. z siedzibą w Brzozówce 20C, 32-340 Wolbrom, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.

Lokalizacja

Wolbrom,

Małopolskie

Małopolskie, Wolbrom
ID: 701261834