2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Dębiec
MONDI
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik produkcji z j.niemieckim //NAWET 2800€ netto/miesiąc

Wynagrodzenie

11 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Dębiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Pracownik produkcji z j.niemieckim

Miejscowość: Schöntal (niedaleko Stuttgartu)

Stawka:  ok. 2550–2800€ netto/miesiąc* – PREMIA DO KAŻDEJ GODZINY (zakwaterowanie z dofinansowaniem)

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego (komunikacja w pracy)

  • Mile widziane doświadczenie jako pomocnik ślusarza/mechanik/operator maszyn produkcyjnych

  • Posiadanie własnego auta na wyjazd

Opis stanowiska:

  • Praca przy szlifowaniu, obrabianiu części do wentylatorów chłodniczych

  • Obsługa maszyn

  • Obróbka końcowa produkowanych elementów

  • Naprawa drobnych usterek podczas kontroli jakości

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę – na start 12msc. + możliwe przedłużenie

  • Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w firmie z nowoczesnymi technologiami

  • Zakwaterowanie z dofinansowaniem (w pełni wyposażone z dostępem do Internetu, możliwość pokoju jednoosobowego lub dwuosobowego)

  • Dopłaty do mieszkań dla osób lokalnych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki: – za nocki – z okazji świąt i wakacji

  • Możliwe zaliczki – pierwsza już po 2. tygodniach!

  • Stały kontakt z koordynatorem (pomoc w organizacji wyjazdu i w bieżącym rozwiązywaniu problemów np. wsparcie w uzyskaniu meldunku)

  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny (dostęp do opieki medycznej w Polsce i w Niemczech)

  • Regularne zwroty za odzież roboczą

 * Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami netto dla I klasy podatkowej. Wynagrodzenie może się różnić w zależności od klasy podatkowej nadawanej przez niemiecki urząd podatkowy.

Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi danych osobowych (pliki do pobrania): bit .ly/PrzykladowaZgodaMONDI bit. ly/ObowiazekInformacyjnyMONDI

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Dębiec
ID: 909716699