2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Gliwice
  6. Prace magazynowe - Łabędy
Patrycja Bednarek
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik produkcji z obsługą wózka widłowego - od5950brutto!

Wynagrodzenie

5 950 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Łabędy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dla naszego klienta, firmy Stellantis, produkującej samochody dostawcze (dawny Opel w Gliwicach),poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji – z obsługą wózka widłowego (około 30%).Nie masz doświadczenia? Nie martw się - wszystkiego Cię nauczymy!

Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń lub wyślij sms o treści Gliwice na numer podany w ogłoszeniu, a my oddzwonimy do Ciebie i opowiemy o szczegółach oferty!

oferujemy

  • wynagrodzenie w zależności od stażu pracy 1 miesiąc - 5950 brutto, 2-12 miesięcy 6150 brutto, powyżej 12 miesięcy 6410 brutto
  • pracę na stanowisku pracownika produkcji z obsługą wózka widłowego (30% - pracy z wózkiem widłowym)
  • półroczne premie (naliczane proporcjonalnie do okresu zatrudnienia)
  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS i płatny urlop) - po pierwszym miesiącu pracy, umowa przedłużana na kolejne 11 miesięcy
  • pracę od poniedziałku do soboty w systemie 3-zmianowym w godzinach 06.00 - 14.00, 14.00 - 22.00, 22.00 - 06.00
  • dodatkowo płatne soboty wynikające z harmonogramu pracy - 25% na zmianie rannej i 40% na zmianie popołudniowej
  • wolne niedziele
  • szybki proces rekrutacyjny
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • stołówkę pracowniczą - obiady dla pracowników w atrakcyjnych cenach
  • pakiet benefitów Randstad Plus (ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa)

Dowiedz się więcej na https://www.randstad.pl/stellantis

zadania

  • prace związane z produkcją dużych samochodów dostawczych
  • prace związane z obsługą wózka widłowego (około 30%)
  • przestrzeganie przepisów bhp
  • realizacja planów produkcyjnych

oczekujemy

  • uprawnień na wózek widłowy UDT
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do soboty
  • umiejętności posługiwania się wkrętarką
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Łabędy
ID: 911285955