2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bielsko-Biała
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik produkcji (z orzeczeniem o niepełnosprawności)

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HRQ Ability Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 22808.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy będącej liderem w branży samochodowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator maszyn

Obowiązki:

·         Obsługa maszyn produkujących (produkcja elementów gumowych do samochodów)

·         Kontrola jakości wykonanych elementów

Wymagania:

·         Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

·         Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

·         Rzetelność i pracowitość

·         Gotowość do podjęcia stałej pracy

·         Praca w otoczeniu maszyn w ruchu

Oferujemy:

·         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - bez pośredników,

·         bogaty pakiet socjalny: posiłki regeneracyjne, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci, prywatna opieka medyczna, karta multisport

·         atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),

·         Praca w dużej, stabilnej firmie, ceniącej pracowników z długim stażem pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 865894037