2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - zarób do 5540 zł/brutto + dodatki!

Lokalizacja

Gliwice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:
  • Obsługa maszyn produkcyjnych i nadzorowanie procesu obróbki komponentów
  • Pakowanie, sortowanie oraz przygotowywanie do wysyłki gotowych produktów
  • Kontrola jakości wyprodukowanych elementów
Wymagamy:
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Możliwość dojazdu we własnym zakresie
  • Zaangażowania w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • Sumienności i rzetelności
  • Umiejętności pracy w grupie
Oferta:
  • Wynagrodzenie podstawowe 4536 zł brutto/miesięcznie, podwyżka po 3 msc!
  • Gwarantowany comiesięczny dodatek za wyniki od 840 - 1000 zł/brutto
  • Umowa o pracę tymczasową, z możliwością przejścia bezpośrednio pod klienta po 6 msc
  • Dofinansowanie posiłków na stołówce
  • Dodatek transportowy
  • Dodatek adaptacyjny
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Gliwice, Śródmieście
ID: 912946929