2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Oława
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji - zarobki do 5000zł brutto + darmowy transport!

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Zadania:

  • Pakowanie wyrobów czekoladowych
  • Paletyzacja wyrobów
  • Podstawowa obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • Badanie sanepid - konieczne do podjęcia pracy!
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferta:

  • Zarobki od 4800-5000zł brutto!
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Opiekę konsultanta Manpower na terenie fabryki
  • Stołówkę pracowniczą na terenie firmy
  • Pakiet ManpowerGroup Premium (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta Mutlisport)
  • Darmowy dojazd pracowniczny z Brzegu, Grodkowa, Nysy, Lewina Brzeskiego, Namysłowa, Oławy i wielu innych miejscowości
  • Możliwość rozwoju oraz szybkie przejęcie przez Klienta

Miejsce pracy: Skarbimierz

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Oława
ID: 909208485