2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wałbrzych
Dodane 21 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji zarobki w okresie próbnym od 4400 zł do 6800

Wynagrodzenie

4 400 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Tristone Flowtech Poland sp. z o.o. Od 1998 roku producent węży na bazie polimeru używanych do systemów chłodzenia w samochodach osobowych, ciężarowych i innych urządzeniach przemysłowych. Wałbrzyska fabryka będąca częścią koncernu Tristone wytwarzającą węże gumowe do samochodów , poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik Produkcji-Operator Wulkanizacji

Zadania:

  • praca przy produkcji węży gumowych do systemu chłodzenia w samochodach

  • praca w systemie trzyzmianowym

Od kandydatów oczekujemy:

  • chęci do długotrwałej współpracy

  • zaangażowania w pracy

  • predyspozycji do pracy manualnej

  • umiejętności pracy w zespole

  • doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie

  • bogaty pakiet benefitów ( dofinansowane posiłki, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym , świadczenia socjalne, karta multisport)

  • dodatkowe przerwy w pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podczas okresu próbnego zależne od stanowiska pracy od 4400 zł do 6800 brutto

CV oraz list motywacyjny należy przesyłać na adres firmy: Tristone Flowtech Poland Sp. z o.o. Ul. Stacyjna 19, 58-306 Wałbrzych tel.: 748407454 lub na adres e- mail. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 434928489