2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Słupno
Dodane 27 maja 2024

Pracownik produkcji zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta OD ZARAZ

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PRACOWNIK PRODUKCJI

 Słupno woj. mazowieckie

Oferujemy:

- Przewidziane wynagrodzenie na okresie próbnym 5500 zł brutto miesięcznie.

- Umowa bezpośrednio z Klientem.

- Po okresie próbnym stawka 5800 zł brutto miesięcznie.

- Premia uznaniowa do 1000 zł brutto miesięcznie.

 - Po okresie próbnym pełen pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisportu.

Grafik pracy:

Praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

Przy 8 godzinach pracy przysługuje 30-minutowa przerwa.

Obowiązki:

- Obsługa maszyn i urządzeń na stanowisku produkcyjnym.

- Dokonywanie stałej kontroli parametrów procesu produkcyjnego.

- Obsługa i czyszczenie maszyn produkcyjnych.

- Sporządzenie raportów produkcyjnych, kart mycia i sprzątania.

- Prace związane z pakowaniem.

Oczekujemy:

- Chęć do podjęcia pracy OD ZARAZ.

- Wymagamy: dokładności, skrupulatności, pracowitości i analitycznego myślenia.

- Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

- Mile widziana obsługa komputera.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu na numery 5 7 2 5 8 8 9 9 2 oraz 7 8 0 0 2 6 2 8 6.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Słupno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Słupno
ID: 917994287