2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Krosno
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik produkcji zwierzecej na fermie trzody chlewnej na Slowacji.

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krosno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

TK Agro s.r.o. to Dunska firma zajmujaca sie produkcja trzody chlewnej na fermach w Kamenici nad Cirochou i Topolovka na wschodzie Slowacji.

Aktualnie poszukujemy pracownikow produkcji zwierzecej na ferme w Kamenici nad Cirochou. Ferma przeszla remont w 2022r. wielkosc stada podstawowego to 2000 loch.

Praca w cyklach tygodniowych , tydzien pracujesz i mieszkasz na fermie. Pokoje jednoosobowe w standardzie hotelowym, telewizor i wifi w kazdym pokoju. Zapewnione wyzywienie na caly tydzien.

Opis stanowiska: Praca na chlewni , karmienie, inseminacja, przeganianie zwierzat, kontrola zwierzat, staranie sie o lochy i prosieta na porodowce, umywanie budynkow, sprzatanie i inne.

Wymagania: - Doswiadczenie w pracy na fermie loch mile widziana, odpowiedzialnosc, chec do nauki , umiejetnosc pracy w zespole, motywacja do pracy.

Oferujemy: - Odpowiedzialna , stabilna praca w duńskiej firmie o ugruntowanej pozycji. - Stała praca z umową na czas nieokreślony. - Atrakcyjne wynagrodzenie. - Bezplatne zakwaterowanie. - Mozliwosc rozwoju i awansu w firmowych strukturach

Lokalizacja

Krosno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Krosno
ID: 912502882