2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Oświęcim
Marcin Trójca
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik produkcji*pakowanie*transport*atrakcyjne wynagrodzenie

Wynagrodzenie

4 700 - 6 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oświęcim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukasz pracy na produkcji, pakowaniu ? Nie masz doświadczenia? My nauczymy Cię wszystkiego! Nasza oferta pracy czeka na Ciebie.

Już dziś aplikuj  na nasze ogłoszenie!

Lokalizacja: Bieruń

oferujemy

  • wynagrodzenie od 4700 zł brutto miesięcznie
  • premie kwartalne od 1800 zł brutto
  • dofinansowany transport pracowniczy do Bierunia z wielu miejscowości (min. Oświęcim, Tychy, Mysłowice, Lędziny, Imielin, Jaworzno)
  • atrakcyjne benefity: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony na święta Bożego Narodzenia, dofinansowanie do posiłków (stołówka pracownicza); dodatek do pracy w sobotę 175% (jeżeli nie zostanie wybrana jako dzień wolny w innym terminie) lub 75% (jeżeli sobota zostanie odebrana jako dzień wolny w inny dniu), wyższy dodatek do pracy w nocy - 25% od stawki podstawowej
  • program Poleceń Pracowniczych - zyskaj aż do 1200 zł za poleconą osobę spełniającą warunki programu

zadania

  • kontrola jakości
  • pakowanie produktów do opakowań zbiorczych
  • układanie wyrobu na palety

oczekujemy

  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • motywacji i chęci do pracy na dłuższy okres czasu
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym, również w weekendy
  • zdolności manualnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Oświęcim,

Małopolskie

Małopolskie, Oświęcim
ID: 910284626