2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Czosnów
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik Produkcyjno-Magazynowy

Wynagrodzenie

4 400 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czosnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy producentem systemów aluminiowych do stolarki okienno-drzwiowej i fasad.

Od 2008 roku najpierw pod marką Blyweert Aluminium, a od 2018 roku jako So Easy System Sp. z o.o. pod marką DECALU tworzymy aluminiowe rozwiązania technologiczne So Easy. Jesteśmy częścią Grupy Deceuninck.

Wspieramy producentów okien i drzwi dostarczając im systemy aluminiowe, które skracają i upraszczają produkcję.

Firma So Easy System sp. z o. o jest dostawcą architektonicznych systemów aluminiowych dla budownictwa.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

·       Wykonywanie powierzonych zadań na obszarach produkcyjnych

·       Pakowanie gotowych elementów

·       Dbałość o porządek w magazynie

·       Współpraca z pracownikami z pozostałych obszarów firmy

Wymagania:

·       Gotowość do podjęcia pracy do zaraz

·       Komunikatywna znajomość języka polskiego

·       Gotowość do pracy w trybie zmianowym (6-14;14-22)

·       Mile widziana znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

·       Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·       Możliwość rozwoju zawodowego

·       Pracę od poniedziałku do piątku

Lokalizacja

Czosnów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Czosnów
ID: 911940765