2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bielsko-Biała
Kinga Bargieł
Dodane 25 kwietnia 2024

pracownik produkcyjno-magazynowy

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukasz pracy od zaraz? Chcesz swoim doświadczeniem wspierać dział produkcji i magazyn lub nabyć nowych umiejętności? Zaaplikuj!

Ciekawy zakres obowiązków, praca w systemie 3 zmianowym!

Miejsce pracy: Bielsko-Biała Wapienica

oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze + pakiet premii
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
  • opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia
  • oferujemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU oraz przystąpienia do programu bonusowego Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy i wiele innych)

zadania

  • odbieranie komponentów z magazynu (dźwiganie do 30 kg)
  • składowanie towaru z zachowaniem określonego systemu identyfikacji
  • wydawanie i kompletowanie materiału na produkcji
  • dostarczanie towaru na wysyłkę na magazyn
  • rozliczanie zużycia materiałowego w systemie komputerowym

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie III-zmianowym
  • dokładności i systematyczności
  • dobrej organizacji pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 912730219