2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Rybnik
Monika
Dodane 01 maja 2024

Pracownik produkcyjno- magazynowy w fabryce Purmo Group

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Purmo Group Poland sp. z o.o. jest częścią koncernu Purmo Group, największego światowego producenta grzejników. Swoją silną i stabilną pozycję rynkową koncern osiągnął dzięki nieustannej dbałości o jakość i innowacyjność oferowanych rozwiązań. Największa fabryka Purmo Group mieści się w Rybniku, gdzie produkowane są grzejniki płytowe. Stąd dostarczane są na rynek polski, jak również do kilkunastu krajów Europy i Azji, a także Australii i Ameryki Północnej. Purmo Group Poland sp. z o.o. dostarcza również swoim klientom grzejniki dekoracyjne, łazienkowe i specjalne, a także systemy rurowe i systemy ogrzewania podłogowego, produkowane w innych fabrykach koncernu. Sukces firmy to wysokiej jakości produkty oraz ludzie, którzy ją tworzą.

Opis stanowiska:

Aktualnie do Naszej Fabryki w Rybniku poszukujemy Pracowników obsługi magazynów grzejników PURMO

Wymagania:

·         Chęć do pracy w systemie zmianowy

Wymagania dodatkowe:

·         mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

To otrzymasz od Nas:

·         oferujemy stabilne zatrudnienie

·         pracę w rozwijającej się firmie

·         opiekę medyczną

·         niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań

·         dofinansowanie zajęć sportowych

·         prywatna opieka medyczna oraz opieka sportowa

·         dofinansowanie szkoleń i kursów

·         ubezpieczenie na życie

·         spotkania integracyjne

·         program emerytalny

·         fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

·         dofinansowanie wypoczynku

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 885717539