2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Iłowo-Osada
Krzysztof Kołakowski
Dodane 01 maja 2024

pracownik produkcyjno - magazynowy w Wytwórni Pasz w Iłowie-Osadzie

Lokalizacja

Iłowo-Osada

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Holenderska firma De Heus poszukuje do swojej wytwórni pasz w Iłowie-Osadzie

Pracownika produkcyjno-magazynowego

 Nie musisz mieć doświadczenia w naszej branży, wszystkiego Cię nauczymy, zapewnimy niezbędne narzędzia i wsparcie kolegów. Oprócz umowy o pracę, atrakcyjnego wynagrodzenia podstawowego i premii oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie do kart sportowych

  • środki w ramach ZFŚS

  • szkolenia

  • plan emerytalny

  • ubezpieczenie na życie

  • system premiowy

  • dodatkowe dwa dni płatnego urlopu

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • Zaopatrzenie zasypu mikro i zasypu ręcznego w surowce potrzebne do produkcji

  • Wykonywanie zasypów ręcznych

  • Uzupełnianie sekcji zbiorników mikro surowcem potrzebnym do produkcji

  • Generowanie, drukowanie i analiza zużyć surowców potrzebnych do produkcji

  • Obsługa linii granulacji

  • Obsługa systemu PCS

  • Posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami

  • Obsługa systemów informacyjnych

  • Organizowanie pracy zgodnie z przepisami bhp i przeciwpożarowymi oraz zasadami ergonomii pracy

  • Wprowadzanie ulepszeń w procesie granulacji

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

  • Wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego

Jeśli jesteś gotów pracować fizycznie w systemie zmianowym, masz wykształcenie minimum zawodowe, jesteś otwarty na używanie systemów i aplikacji oraz umiesz pracować w zespole to wyślij nam swoje CV lub przyjdź do wytwórni w Iłowie-Osadzie.

Dodatkowo docenimy:

  • znajomość pakietu Office

  • badania wysokościowe powyżej 3m,

  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

  • uprawnienia na suwnice i wciągarki

  • uprawnienia SEP minimum – G1

Lokalizacja

Iłowo-Osada,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Iłowo-Osada
ID: 903116188