2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Nowa Sucha
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik Produkcyjny

Lokalizacja

Nowa Sucha

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Usługowo-handlowa ANED z okolic Sochaczewa- producent chemii przemysłowej w branży meblarskiej, budowlanej oraz gospodarczej, poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji

Wymagania wobec kandydata:

  • sumienność i pracowitość
  • solidność i chęć do pracy
  • gotowość do długoterminowej współpracy
  • uprawnienie na wózki widłowe wydane przez UDT

Obowiązki pracownika na tym stanowisku:

  • praca na hali produkcyjnej
  • przygotowywanie wyrobów do produkcji
  • pakowanie produktów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwości rozwoju
  • pracę w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą RODO. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

*Klauzula RODO

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z

ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018,

poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)

2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku

z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich

danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Nowa Sucha,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowa Sucha
ID: 758275717