2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Posądza
Dodane 29 kwietnia 2024

pracownik produkcyjny

Lokalizacja

Posądza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy liderem produkcji artykułów bezglutenowych oraz niskobiałkowych na rynku polskim od 20 lat. Z dużym powodzeniem nasze wyroby zdobywają również rynki zagraniczne. Produkujemy według innowacyjnych receptur i technologii w naszym zakładzie, który przeznaczony jest tylko i wyłącznie do produkcji bezglutenowej. Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści. Posiadamy własne laboratoria: badawcze oraz rozwojowo- wdrożeniowe.

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Miejsce pracy: Posądza

Zakres obowiązków:

  • prace przy produkcji związane z wypiekiem, pakowaniem wyrobów piekarniczych i cukierniczych

  • konfekcjonowanie produktów

  • przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z wykonywaną pracą

 Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej w branży spożywczej

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • punktualność, dokładność i zdyscyplinowanie

  • uczciwość i rzetelność

 Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w doświadczonym zespole

  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej

  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bezgluten Sp. z o.o. z siedzibą w Posądzy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j.: Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Bezgluten Sp. z o.o. z siedzibą w Posądzy, Posądza 128. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Posądza,

Małopolskie

Małopolskie, Posądza
ID: 874510174