2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Pszczew
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik produkcyjny

Lokalizacja

Pszczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Pszczew (pow. międzyrzecki)

 Wymagania:

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja własnej pracy,

  • dyspozycyjność,

  • zaangażowanie/odpowiedzialność,

Zakres obowiązków:

  • praca przy produkcji architektury ogrodowej (płoty, domki, donice, pergole itp.)

  • kontrola jakościowa otrzymanego produktu,

  • dbanie o czystość stanowiska pracy,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • możliwość rozwoju,

  • szkolenia.

Prosimy o umieszczenie dopiski w swoim CV „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Lokalizacja

Pszczew,

Lubuskie

Lubuskie, Pszczew
ID: 877737059