2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Skawina
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Produkcyjny

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma „Profil” zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz montażem fasad  aluminiowo –szklanych i elewacji wentylowanych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce zatrudnienia: Skawina

Zakres obowiązków:

·         Obsługa elektronarzędzi

·         Wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z technologią

·         Praca w pozycji stojącej

Wymagania:

·         Znajomość Rysunku technicznego

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Dokładność i skrupulatność

·         Sumienność i zaangażowanie do pracy

·         Punktualność

Mile widziane:

·         Praktyka w zawodzie

·         Uprawnienia na wózki widłowe

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

·         Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

·         Pracę w młodym, dynamicznym zespole

·         Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie.

Przesyłając cv prosimy o dopisanie klauzuli:

·         "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Profil w procesie rekrutacji na stanowisko „Pracownik produkcyjny na potrzeby: obecnego procesu rekrutacji/przyszłych procesów rekrutacji.

·         Jednocześnie oświadczam iż przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie"

·          „Oświadczam ponadto, że jestem świadoma/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

CV kandydata przechowywane będzie przez okres prowadzenia procesu rekrutacji, po tym czasie zostanie usunięte. Aplikacji nie odsyłamy.

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 914129667