2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Słupsk
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik produkcyjny - branża metalowa

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z intensywnym rozwojem firma LEANN Stańczyk S.A. zatrudni pracowników na stanowisko: Pracownik produkcyjny - branża metalowa

Praca od zaraz!

Nie wymagamy doświadczenia!

O nas:

Leann Stańczyk S. A. zajmuje się produkcją części metalowych oraz świadczy usługi CNC, sprzedaż stali oraz produkuje kontenery rolkowe. Posiada kilka zakładów produkcyjnych oraz magazynowych, nowoczesny park maszynowy, własną cynkownię galwaniczną, zrobotyzowaną spawalnię oraz zautomatyzowaną montażownię.

 Zakres obowiązków:

·       Praca przy produkcji detali metalowych,

·       Wykonywanie montażu końcowego wyrobów,

·       Samokontrola,

·       Przestrzeganie przepisów bhp,

·       dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa.

Wymagania:

·      Chęć do pracy w zespole,

·      Gotowość do pracy dwuzmianowej 6-14; 14-22,

Oferujemy:

·       możliwość zatrudnienia osób do przeszkolenia wg potrzeb firmy,

·       możliwość zatrudnienia osób z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności,

·       możliwa szybka ścieżka rozwoju i kariery (uzależnione od kandydata),

·       stabilne zatrudnienie,

·       praca od zaraz,

·       oferujemy nagrody za jakość i wydajność pracy,

·       program poleceń pracowniczych,

·       program USPRAWNIENIA,

·       pakiet benefitów pracownicze: prywatna służba zdrowia, ubezpieczenie na życie, karta Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Klauzula Zgody na CV

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LEANN STAŃCZYK SA W SŁUPSKU dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy Realizacja obowiązku informacyjnego w związku z wymaganiami art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L z 2016 r. nr 119 str.1), zwanym dalej RODO.

1.Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest LEANN STAŃCZYK SA z siedzibą w Słupsku (76-200) ul. Portowa 15B.

2.Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą:

-w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie uprawnienia pracodawcy wynikającego z art. 22¹ Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974r. (Dz. U. z 2018 poz.917 ze zm.) oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO),

-w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, tj. danych osobowych innych niż wynikające z art. 22¹ Kodeksu Pracy, przekazanych w CV, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ww. zgoda art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej rekrutacji a po jej zakończeniu niezwłocznie usunięte, chyba że z aplikującym zostanie podjęta współpraca. 4.Informujemy o przysługującym Pani/Panu w każdym czasie prawie do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przenoszenia danych, cofnięcia zgody w dowolnym momencie na przetwarzanie danych oraz prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych (Prezes Urzędu Ochrony Danych osobowych), jeśli stwierdzi Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.

5. Podanie danych przez Panią/Pana w procesie rekrutacji jest konieczne do realizacji celów, do jakich zostały zebrane. Konsekwencją niepodania tych danych będzie brak podstaw prawnych do uczestniczenia w procesie rekrutacji. Podanie innych danych, w tym zamieszczenie zdjęcia w CV jest całkowicie dobrowolne.

6.Dostęp do Pani/Pana danych osobowych będą mieli wyłącznie upoważnieni do przeprowadzenia procesu rekrutacji pracownicy Spółki, Zarząd oraz Sekretariat lub osoby upoważnione przez pracodawcę do wykonywania czynności w zakresie prawa pracy.

7.Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania ani przekazywane do Państw trzecich.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 784763914