2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Dodane 27 maja 2024

Pracownik produkcyjny- Miejsce pracy Tychy

Wynagrodzenie

5 300 - 8 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Engineering Service Poland to firma prężnie działająca w branży Automotive, zajmująca się kontrolą jakości części samochodowych oraz wsparciem produkcji. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko pracownik produkcyjny w miejscowości Tychy/Wilkowyje.

Dogodny dojazd z Mikołowa komunikacją miejską ZTM.

Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku pracy!

Wszystkiego Cię nauczymy!

Zakres obowiązków:

  • Praca na określonym stanowisku produkcyjnym i obsługa prostych maszyn

  • Właściwe realizowanie planów produkcyjnych

  • Przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym

  • Nastawienie na jakość, efektywność

  • Motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie + pełny ZUS

  • Możliwość przejścia na umowę o pracę

Atrakcyjne zarobki:

-30,20 zł brutto / h

-zmiana nocna + 20%

-praca w soboty + 50%

-praca w niedziele i w święta + 100%

-Dla uczniów i studentów brutto = netto !!

  • Praca w weekendy dla osób chętnych

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

Jeśli chcesz pracować stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku to aplikuj do nas ! Zadzwoń pod numer tel. 7-3-4-1-2-6-6-6-7 lub wyślij SMS o treści „Produkcja”

Pozdrawiamy, Zespół ES Poland

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 917978899