2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Mielec
GUMOTIV
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik produkcyjny - operator wtryskarki

Wynagrodzenie

4 550 - 6 450 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma GUMOTIV poszukuje pracowników na stanowisko "Operator wtryskarki - pracownik produkcyjny"

Miejsce pracy: Mielec

Opis stanowiska:

·        stanowisko dla mężczyzn i kobiet,

·        praca przy wtryskarce do tworzyw sztucznych i gumy

·        praca polega na odbieraniu wyrobów z maszyny, obróbce, kontroli i pakowaniu,

·        praca w systemie 3 zmianowym lub 4-brygadowym - do wyboru.

Wymagania:

·        stan zdrowia pozwalający na wykonywanie oferowanej pracy,

·        uczciwość i pracowitość,

·        mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

·     atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wybranego systemu pracy,

·     premia frekwencyjna,

·        umowę o pracę na pełny etat,

·        zatrudnienie bezpośrednie (nie przez agencję),

·        nowy zakład produkcyjny i komfortowe zaplecze socjalne,

·        dłuższa przerwa śniadaniowa (30 min / 8h pracy),

·        strzeżony parking dla pracowników,

·        brak sezonowości - stabilna praca.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie e-formularza klikając w przycisk APLIKUJ, który znajduje się na dole strony lub złożenie CV w siedzibie firmy Gumotiv w Mielcu przy ul. Inwestorów 11.

W składanych CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz.Urz. UE L 119, s.1)”.

Informujemy, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma GUMOTIV Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Mielcu przy ul. Inwestorów 11, tel. 17 749 20 00, reprezentowana przez Pawła Roga.

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę GUMOTIV Sp. z o.o. Sp.k.

3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy, po tym czasie zostaną zniszczone.

4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania , usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

5. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procesów rekrutacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 671658507