2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Oborniki
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik produkcyjny - pakowanie produktów

Lokalizacja

Oborniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

APACK Sp. z o.o. jest firmą działającą w branży spożywczej od 2001 r. Zajmujemy się pakowaniem produktów na zlecenie klienta. Współpracujemy z wiodącymi firmami branży FMCG. W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy pracowników produkcyjnych.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie, przepakowywanie produktów

  • dbanie o czystość i porządek stanowiska pracy

Wymagania:

  • podstawowe zdolności manualne

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

  • ukończone 18 lat

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę

  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenia

  • przyjazną atmosferę

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich CV.

Zgłoszenia w formie CV można kierować również tradycyjnie, drogą pocztową na adres firmy: APACK Sp. z o.o. Kowanowo 22, 64-600 Oborniki.

Tel. kontaktowy: 61 646 32 60

Lokalizacja

Oborniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Oborniki
ID: 882573328