2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Praga-Południe
Dodane 22 maja 2024

Pracownik produkcyjny - praca dwuzmianowa Wawer

Wynagrodzenie

4 271 - 4 571 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kradex to polski producent obudów plastikowych przeznaczonych przede wszystkim dla branży elektronicznej, elektrotechnicznej i elektrycznej,

Firma znajduje się w Warszawie przy ul. Minerskiej 4.

Szukamy kandydatów na stanowisko pracownik produkcyjny.

Praca dwuzmianowa od poniedziałku do piątku w godz. 6-14/14-22.

Wynagrodzenie 3260zł netto, dodatkowo premia uznaniowa 300 zł przez okres próbny, po okresie próbnym 500-700 zł, ekwiwalent za pranie 200 zł.

Benefity: obiady 450 zł miesięcznie, opieka medyczna, kawa/herbata.

Zakres obowiązków:

- obsługa maszyn przeznaczonych do produkcji z tworzyw sztucznych;

- obsługa wtryskarek;

- inne prace wykonywane na produkcji zgodnie z obowiązującymi procedurami;

- kontrolowanie stanu form wtryskowych;

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 916852687