2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Kartoszyno
Monika Majkowska
Dodane 22 maja 2024

Pracownik produkcyjny, praca od zaraz, również osoby bez doświadczenia

Lokalizacja

Kartoszyno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukasz pracy w renomowanej firmie produkcyjnej, mającej stabilną sytuacje na rynku? Masz już doświadczenie w pracy na produkcji, bądź chcesz je zdobyć ?Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Dla naszego klienta szukamy osób na stanowisko pracownik produkcyjny.

Lokalizacja: Kartoszyno (powiat pucki)

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (od umowy odprowadzamy składki ZUS, masz prawo dopłatnego urlopu, publicznej opieki zdrowotnej i wynagrodzenia chorobowego) z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 4800 brutto podstawy + premie uznaniowe zależne od frekwencji
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • wyrabianie nadgodzin w weekendy płatne 100%
  • możliwość korzystania z benefitów (karta sportowa OKSystem, pakiet medyczny Medicover, ubezpieczenie na życie PZU)

zadania

  • praca przy linii produkcyjnej rur i kształtek
  • bieżące prace produkcyjne

oczekujemy

  • motywacji do pracy
  • sumienności i zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • umiejętność pracy w grupie
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kartoszyno,

Pomorskie

Pomorskie, Kartoszyno
ID: 916939127