2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Świebodzice
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik Produkcyjny, praca produkcja Świebodzice

Lokalizacja

Świebodzice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Kelvion Machine Cooling Sp z o.o. z siedzibą w Świebodzicach specjalizująca się w produkcji przemysłowych wymienników ciepła wraz z instalacją elektryczną dla wentylatorów, grzałek elektrycznych i szaf elektrycznych ze sterownikami w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Świebodzice

Opis stanowiska

  • montaż wentylatorów

  • proste prace ślusarskie

  • lutowanie wymienników

  • kontrola produktów gotowych poprzez inspekcję wizualną

Wymagania

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • wykształcenie średnie techniczne

  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • premie do 15 % wynagrodzenia miesięcznego

  • opieka medyczna Luxmed finansowana przez Pracodawcę

  • świadczenia świąteczne i inne świadczenia socjalne

  • stabilne zatrudnienie – na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • praca od poniedziałku do piątku

  • pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach

  • profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji

  • stabilną pracę w dobrze prosperującej firmie o zasięgu międzynarodowym,

  • uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  • Przekazanie przez Panią/Pana dokumentów aplikacyjnych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie zawartych w nich danych osobowych w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.,ul. Sikorskiego 38, 58-160 Świebodzice, tel.: 748500800

  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych osobowych jest możliwy pod nr tel. 748500800

  • Dane osobowe przetwarzane będą w oparciu o Pani/Pana zgodę w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO.

  • Niewyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych będzie stanowić przyczynę odmowy wykorzystania Państwa aplikacji w prowadzonych działaniach rekrutacyjnych.

  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 lat od złożenia dokumentów lub w momencie cofnięcia wyrażonej zgody na przetwarzanie danych w celach rekrutacyjnych. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie, przy czym jej cofnięcie pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  • Pani/Pana dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi wsparcia informatycznego, usługi prawne, konsultacyjne i auditowe.

  • Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, zaktualizowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

  • Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Lokalizacja

Świebodzice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świebodzice
ID: 769636788