2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Starogard Gdański
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik produkcyjny – Wydział montażu drzwi

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy SEC SYSTEMS Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim zatrudnimy osobę na stanowisku: Pracownik produkcyjny – Wydział montażu drzwi.

ZAKRES ZADAŃ:

  • praca przy produkcji drzwi metalowych

  • montaż i obróbka materiałów

  • wiercenie i gwintowanie otworów w drzwiach metalowych

  • frezowanie i wklejanie wełny

  • przykręcanie śrub

  • obsługa elektronarzędzi oraz ich prawidłowy dobór

  • wykonywanie czynności zgodnie z dokumentacją techniczną dbając o właściwą kolejność

PROFIL KANDYDATA:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • sumienność

  • dokładność oraz punktualność

  • dobra organizacja pracy własnej

  • odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi (szlifierka, wkrętarka, wiertarka itp.)

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • dodatkowym atutem będzie znajomość komputera

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy

  • ubezpieczenie grupowe

  • możliwość rozwoju zawodowego

    MIEJSCE PRACY:

    SEC SYSTEMS Spółka z o.o. ul. Gdańska 37, 83-200 Starogard Gdański

    sec-systems.pl

    Producent systemów wyposażenia statków handlowych, pasażerskich, jachtów, okrętów marynarki wojennej, sektora offshore oraz projektów lądowych.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 912882737