2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Słupca
Dodane 08 maja 2024

Pracownik produkcyjny ze statusem ucznia - Słupca od zaraz

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Słupca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja zatrudnienia DG Kadry to firma z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku pracy. Od lat specjalizujemy się w łączeniu Pracodawców z najlepszymi Kandydatami. W ramach swoich linii biznesowych DG kadry realizuje usługi pracy tymczasowej i rekrutacji stałych. Numer KRAZ 6791.

Poszukujemy młodych, ambitnych, zaangażowanych osób do prostych prac produkcyjnych.

Lokalizacja: Słupca

Praca od poniedziałku do piątku na okres czerwiec – sierpień.

Wymagane badanie sanitarno-epidemiologiczne oraz ukończone 18 lat.

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową 27,70,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na zlecenie,

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie, przepakowywanie, składanie prostych zleceń produkcyjnych na różnych działach.

Nie wymagamy doświadczenia!

Wymagania:

  • Status ucznia/studenta (obowiązkowo),

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22),

  • Gotowość do pracy przez okres 3 miesięcy od czerwca do sierpnia,

  • Motywacja i chęci do pracy.

Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły, nową energię i osoby.

Przekonaj się, że pracę da się lubić!

Jak do nas dołączyć? Wyślij aplikację - możesz zrobić to już teraz! Lub zadzwoń na nr: 515 586 562

Poczekaj na kontakt z naszej strony - Umówimy się z Tobą na spotkanie rekrutacyjne, na którym Ty lepiej poznasz naszą firmę, a my Ciebie.

Lokalizacja

Słupca,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Słupca
ID: 916896903