2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Nowa Sól
Dodane 25 kwietnia 2024

PRACOWNIK PRODUKCYJNY Obszar pakowania i przygotowania do lakierowania

Lokalizacja

Nowa Sól

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

NORD Napędy Zakłady Produkcyjne w Nowej Soli należą do najnowocześniejszych fabryk koncernu Getriebebau NORD. Zakład produkcyjny w Nowej Soli wały i koła zębate oraz prowadzi montaż i serwis jednostek napędowych.

W strukturach zakładu produkcyjnego w Nowej Soli wyróżnia się następujące działy produkcyjne: obróbka mechaniczna, montaż, lakiernia, magazyn i logistyka.

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Obszar pakowania i przygotowania do lakierowania

Miejsce pracy: Nowa Sól (lubuskie)

Twoje obowiązki:

- przygotowanie wyrobów do lakierowania i pakowanie zgodnie z instrukcją ;

- kontrola jakości lakierowania według standardów zakładowych.

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie minimum zawodowe;

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji jeśli go nie masz nie martw się , wszystkiego Cię nauczymy;

Naszym pracownikom oferujemy:

·        Umowa o pracę bez pośredników

·        Pełen zakres szkoleń i opiekę trenera w okresie wdrożenia

·        Wynagrodzenie obejmujące podstawę, premię do 20%, dodatki za nadgodziny

·        Stawka adekwatna do posiadanych umiejętności i kwalifikacji

·        Możliwości zmiany wynagrodzenia wraz z postępem rozwoju osobistego

·        Wysokie standardy wyposażenia i bezpieczeństwa pracy

·        Praca w systemie trzyzmianowym

- Pakiet benefitów:

·        Dofinansowanie posiłków w formie SmartLunch;

·        dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej LUXMED;

·        dofinansowanie do karty Multisport lub karnetów na siłownię;

·        świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

·        dla chętnych ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;

Przyjdź i przekonaj się sam, może to właśnie MY zostaniemy napędem TWOJEJ kariery!

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail praca#nord.com, podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci mają możliwość zapoznania się z miejscem pracy.

Lokalizacja

Nowa Sól,

Lubuskie

Lubuskie, Nowa Sól
ID: 729337206