2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Katowice
  6. Budowa / remonty - Dąb
Dodane 27 kwietnia 2024

Pracownik prowadzący, Pomocnik budowlany, Samodzielny pracownik

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Dąb

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma z branży budowlanej specjalizująca się wykonawstwie hydroizolacji budynków poszukuje pracowników i kilka stanowisk:

Pracownik prowadzący prace hydroizolacyjne - Obszar działania: Górny Śląsk

Pomocnik budowlany

Samodzielny pracownik budowlany

Zakres obowiązków

  • prowadzenie robót hydroizolacyjnych

  • koordynacja prac pracowników własnych i podwykonawców

  • nadzorowanie technologii wykonywanych robót

  • aktywne uczestnictwo w pracach

  • współpraca z kierownikiem

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie hydroizolacji (beton wodoszczelny, powłoki, papa)

  • mile widziane doświadczenie w zakresie naprawy przecieków

  • czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

  • samodzielność i dokładność

  • chęć poznawania nowych technologii budowlanych

Zainteresowane osoby proszę o kontakt przez formularz OLX lub telefon od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąb
ID: 902483490