2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Jaworzno
Monika
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik Przepakowań

Wynagrodzenie

4 300 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jaworzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 Złapiesz kontakt z fajnymi ludźmi, zyskasz super wspomnienia ze spotkań integracyjnych i odkryjesz dla siebie ciekawą ścieżkę rozwoju

Obowiązki:

  • Kompletowanie towarów zgodnie za standardami i przyjętymi procedurami

  • Skanowanie, etykietowanie i metkowanie towaru

  • Przepakowywanie asortymentu zgodnie ze zleceniami

  • Kontrola zgodności stanów magazynowych

  • Utrzymanie porządku, czystości i bezpieczeństwa w miejscu pracy

  • Inne prace na magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (5:00-13:00; 13:00-21:00; 21.00-5.00)

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.

  • Szybkie przyswajanie nowej wiedzy.

  • Uczciwość, sumienność, punktualność.

  • Umiejętność pracy zespołowej.

  • Książeczka sanepid lub gotowość do jej wyrobienia

  • Doświadczenie w pracy na magazynie lub przy kompletacji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, kafeteria mybenefit w tym karta sportowa, bilety do kina, zniżki na zakupy; paczki świąteczne dla pracowników i dzieci, dofinansowanie do wypoczynku, karty zniżkowe na paliwo, karty Sim dla Ciebie i rodziny w atrakcyjnej cenie itp.

  • Komfort i bezpieczeństwo pracy

  • Przyjazne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • 30-minutową przerwę wliczoną do czasu pracy

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Miejsce pracy Sosnowiec

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jaworzno,

Śląskie

Śląskie, Jaworzno
ID: 909420634