2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Wołomin
Dodane Dzisiaj o 13:07

Pracownik przy produkcji mas kosmetycznych

Lokalizacja

Wołomin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

NUCO Sp. z o.o., firma zajmująca się produkcją kontraktową kosmetyków kolorowych, poszukuje pracowników na stanowisko:

Młodszy operator urządzeń procesowych i wagowych

Zakres obowiązków

·        obsługa maszyn i urządzeń do produkcji mas kosmetycznych zgodnie z instrukcjami i

procedurami

·        terminowa produkcja mas kosmetycznych zgodna z kartami technologicznymi

·        kontrola procesu produkcyjnego

·        utrzymywanie wysokich standardów jakościowych i bezpieczeństwa

·        dbanie o porządek na stanowisku pracy i jego otoczeniu

Nasze wymagania

·        wykształcenie min. zawodowe

·        dokładność i sumienność

·        podstawowa znajomość obsługi komputera

·        umiejętność pracy w zespole

·        gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym (6-14-22) od poniedziałku do piątku

Mile widziane

·        doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

·        pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;

·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

·        dofinansowanie do zajęć sportowych (karta Multisport);

·        prywatna opieka medyczna;

·        możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

·        dodatkowe świadczenia socjalne;

·        parking dla pracowników.

Lokalizacja

Wołomin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wołomin
ID: 910803526