2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Złotoryja
Dodane 02 kwietnia 2024

Pracownik przygotowania produkcji

Lokalizacja

Złotoryja

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Thermofin GmbH to dynamicznie rozwijającą się firma, zajmująca się produkcją wymienników ciepła do urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Zatrudniając ponad 600 pracowników, wciąż się rozwijamy.

Aby wzmocnić nasz zespół, poszukujemy do naszej lokalizacji w Złotoryi osoby na stanowisko:

PRACOWNIK PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

Miejsce pracy: Złotoryja

Główne zadania będą następujące:

  • Opracowywanie planu zamówień,
  • Analiza zdolności produkcyjnych i wydajności pracy
  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji technicznej,
  • Planowanie, organizacja i monitorowanie w procesów produkcyjnych
  • Praca z rysunkiem technicznym
  • Utrzymywanie w sprawności procesu produkcyjnego
  • Ścisła współpraca z kierownikiem produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word)
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w intensywnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego ( kursy, szkolenia min. poszerzenie uprawnień spawalniczych),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności,
  • Kontakt z nowoczesną technologią

Kandydatów zainteresowanych pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie aplikacji

wraz z poniższą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. Ust. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

na adres Firmy

Thermofin Poland Sp.zo.o  ul. B.Krzywoustego 33, 59-500 Złotoryja

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Złotoryja,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Złotoryja
ID: 645676501