2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Wilcze
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik przygotowania produkcji - Magazynier

Lokalizacja

Wilcze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Evo Geulincx sp. z o.o. z siedzibą w Wilczu k. Bydgoszczy jest producentem produktów spożywczych z wieloletnim doświadczeniem. Poszukujemy kandydata na stanowisko Pracownik Produkcji/ Pracownik Magazynu.

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i rozładowywanie towaru dostarczanego do magazynu

  • Sprawdzanie kompletności i jakości dostarczanego towaru

  • Wykonywanie innych zadań związanych z przygotowywaniem produkcji, na polecenie przełożonego

  • Pakowanie towaru oraz przygotowanie go do wysyłki

  • Organizowanie miejsca składowania towarów w magazynie

  • Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie

  • Przygotowywanie dokumentacji magazynowej i raportów dotyczących przyjęć i wydań towaru

  • Nadzorowanie stanu magazynowego i zgłaszanie braków lub nadmiarów

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynności dostaw i dostępności towarów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w obszarze magazynowania i przygotowania produkcji

  • Znajomość zasad prowadzenia ewidencji magazynowej oraz umiejętność obsługi programów komputerowych związanych z magazynowaniem

  • Zdolności organizacyjne i umiejętność planowania pracy w magazynie

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, a także dbałość o jakość obsługiwanych produktów

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi działami w firmie

To oferujemy

  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku;

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • pełne przeszkolenie na stanowisku pracy;

  • pracę w ciągle rozwijającej się firmie.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma EVO Geulincx Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Wilczu przy ul. Szosa Gdańska 44. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

Lokalizacja

Wilcze,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Wilcze
ID: 870501396