2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Pomorskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Słupsk
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik punktu gastronomicznego

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Opis

Stanowisko: Pracownik do punktu gastronomicznego

Miejsce pracy: Hugona Kołłątaja 25, 76-200 Słupsk

Wynagrodzenie: od 5 500 PLN Brutto + premia od obrotu

Rodzaj umowy: Umowa o pracę / Umowa zlecenie

Opis stanowiska:

Poszukujemy dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Pracownika do punktu gastronomicznego. Jeśli masz pasję do obsługi klienta, lubisz pracę w zespole i cenisz sobie atmosferę pracy pełnej energii, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Obowiązki:

  • Obsługa klienta

  • Przygotowywanie i podawanie potraw zgodnie z recepturami

  • Dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy

  • Aktywne uczestnictwo w promocji produktów

  • Przyjmowanie dostaw

  • Rozliczanie kasy fiskalnej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 5500 PLN brutto + bonusy za osiągnięte obroty i przejrzysty system premiowy

  • Różne formy zatrudnienia: Umowa o pracę / Umowa zlecenie

  • Bonusy świąteczne

  • Posiłek pracowniczy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Elastyczny grafik

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze gastronomii mile widziane, lecz niekonieczne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność i pozytywne podejście do klienta

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Jeśli jesteś gotów/chętny do podjęcia nowego wyzwania i rozwoju w dziedzinie gastronomii, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobistych w celu rekrutacji i kontaktu z państwem.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy!

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 902742467