2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Małopolskie
  6. Pozostałe - Zator
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik punktu gastronomicznego Park Rozrywki Energylandia

Lokalizacja

Zator

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Stanowisko: Pracownik punktu gastronomicznego

Miejsce pracy: Park Rozrywki Energylandia

Zakres obowiązków:

- Przygotowywanie posiłków z zachowaniem najwyższych standardów jakości

- Przyjmowanie i rozładowanie dostaw zgodnie z ich zamówieniem oraz MM (układanie towarów w magazynach) z zachowaniem zasad FIFO

- Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

- Realizacja wyznaczonych zadań

- Dbanie o estetyczny wygląd, uzupełnianie asortymentu na stanowisku pracy

- Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:

- Motywacja do pracy

- Dbanie o uprzejmą, staranną i sprawną obsługę klienta

- Komunikatywność i entuzjazm w kontaktach z klientem

- Zaangażowanie w powierzone obowiązki

- Gotowość do pracy w różnych dniach tygodnia, w różnych godzinach

- Rzetelność i uczciwość

- Badania sanitarno-epidemiologiczne, książeczka sanitarno-epidemiologiczna

- Umiejętności pracy w grupie oraz znajomości zasad prawidłowej komunikacji z klientami i współpracownikami

- Chęć stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych zgodnie z aktualnymi trendami w gastronomii

Dodatkowo mile widziane:

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- Umowę zlecenie lub umowę o pracę

- Pracę w nowoczesnej firmie

- Możliwość dalszego rozwoju

- Atrakcyjną stawkę godzinową + premia !

- Pakiet dodatkowych benefitów

- Rozwój zawodowy

- Wynagrodzenie zawsze na czas

- Praca weekendowa/sezonowa/stałe zatrudnienie.

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie klauzuli o poniższej treści:

"Na podstawie przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.; dalej „RODO") oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora – Energylandia Goczał Family sp. k. z siedzibą w Zatorze (dalej: „Energylandia") moich danych osobowych – co do których wymagana jest zgoda, w tym wyraźna, zgodnie z przepisami prawa na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a. lub art. 9 ust. 2 lit. a. RODO, które dobrowolnie podałem/podałam – zawartych w zgłoszeniu aplikacyjnym (w tym CV) w celu przeprowadzenia przez Energylandię procedury rekrutacyjnej"

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 903081157