2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Mazowieckie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Warszawa
  7. Pracownik restauracji fast-food - Targówek
Dodane 20 maja 2024

Pracownik punktu gastronomicznego, Warszawa Targówek 30-32 zł/h brutto

Wynagrodzenie

30 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Punkt gastronomiczny Street Food Naleśniki ul. Łodygowa 24A Warszawa (Targówek) zatrudni pracowników w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy.

Oferujemy:

Na start oferujemy 30 zł/h brutto

- Elastyczny grafik i możliwość pracy również w niepełnym wymiarze czasu

- Umowa zlecenie

- Codzienny posiłek i napój z naszej oferty

- Wygodne stanowisko pracy

- Zniżki pracownicze (z nich skorzystasz również poza godzinami pracy)

Obowiązki:

- Przyjmowanie zamówień

- Obsługa kasy fiskalnej

- Przygotowywanie naleśników, kompletowanie i wydawanie zamówień

- Dbanie o czystość w punkcie gastronomicznym

- Uzupełnianie zapasów

- Przygotowywanie punktu do otwarcia/zamknięcia

Czego oczekujemy:

- Otwartości i pozytywnego nastawienia do pracy

- Znajomość języka polskiego

- Orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do je wyrobienia

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną (W temacie pisma napisz: “CV i nazwisko”)

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 919563678