2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Włochy
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik Recepcji

Wynagrodzenie

3 800 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

English below/ Українська нижче

Autoryzowany Dealer Hyundai zatrudni

osobę do obsługi RECEPCJI

Opis stanowiska

Firma Motortest to 43 lata tradycji na rynku motoryzacyjnym. Od 1991 roku jesteśmy autoryzowanym Dealerem marki Hyundai. Zapewniamy fachową obsługę oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Łączymy wieloletnią tradycję z nowoczesnymi metodami zarządzania.

Będziesz odpowiedzialny miedzy innymi za:

- opiekę nad Klientami firmy, dbanie o miłą atmosferę

- informowanie o produktach i usługach

- prowadzenie rejestru korespondencji i wysyłka

- kontrola i zamawianie materiałów biurowych

- prowadzenie bieżących rozliczeń, drukowanie faktur

- współpraca z Działem Księgowości

- prowadzenie grafików i ewidencji obecności

- rejestrowanie zgód marketingowych

- obsługę kasy i kasy fiskalnej

Jesteś idealnym kandydatem jeżeli:

- zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu,

- posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta,

- posiadasz duże umiejętności komunikacyjne,

- jesteś otwarty na ludzi i wyzwania,

- biegle obsługujesz MS Office.

- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

-prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

- szkolenia wstępne i okresowe, podnoszące kompetencje,

- udział w innowacyjnym projekcie,

- wynagrodzenie stałe oraz system premiowy zależny od jakości i wyników pracy.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie do składanych aplikacji formuły: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

English below / Українська нижче

Authorized Hyundai Dealer will hire

a person to operate the RECEPTION DESK

Job description

Motortest Anna Szadkowska has 42 years of tradition in the automotive market. We have been an authorized Hyundai dealer since 1991. We provide professional service and individual approach to each client. We combine a long tradition with modern management methods.

You will be responsible for:

- taking care of the company's customers, taking care of a nice atmosphere

- information about products and services

- keeping a register of correspondence and shipping

- handling of telephone calls and e-mails

- control and ordering of office supplies

- keeping current settlements, printing invoices

- cooperation with the Accounting Department

- keeping schedules and attendance records

- registration of marketing consents

- cash register and cash register service

You are the perfect candidate if:

- you care about stable employment,

- you have experience in customer service,

- you have great communication skills,

- you are open to people and challenges,

- you are fluent in MS Office.

- disability certificate is welcome

-category B driving license

- knowledge of the Polish language required

We offer:

- initial and periodic training, improving competences,

- participation in an innovative project,

- fixed remuneration and a bonus system depending on the quality and results of work.

Thank you for all your applications. At the same time, we would like to inform you that we will contact selected candidates.

Please add the following formula to the submitted applications: "I consent to the processing of my personal data for the purposes of the recruitment process (in accordance with the Act of August 29, 1997 on the Protection of Personal Data; consolidated text: Journal of Laws of 2002, No. 101) , item 926 as amended). "

Уповноважений дилер Hyundai найме

особа, яка обслуговує СТІЙКУ

Описання роботи

Motortest Anna Szadkowska має 42-річні традиції на автомобільному ринку. Ми є авторизованим дилером Hyundai з 1991 року. Ми забезпечуємо професійне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми поєднуємо давні традиції з сучасними методами управління.

Ви будете відповідати за:

- турбота про клієнтів компанії, турбота про приємну атмосферу

- інформація про продукти та послуги

- ведення реєстру кореспонденції та відправлення

- обробка телефонних дзвінків та електронної пошти

- контроль та замовлення канцелярського приладдя

- ведення поточних розрахунків, друк рахунків

- співпраця з бухгалтерією

- ведення графіків та обліку відвідуваності

- реєстрація маркетингових згоди

- касовий апарат та касове обслуговування

Ви ідеальний кандидат, якщо:

- Ви дбаєте про стабільну роботу,

- у вас є досвід роботи з клієнтами,

- Ви маєте чудові комунікативні навички,

- Ви відкриті до людей і викликів,

- Ви вільно володієте MS Office.

- Довідка про інвалідність вітається

- водійські права категорії В

-обов'язкове знання польської мови

Ми пропонуємо:

- початкове та періодичне навчання, вдосконалення компетенцій,

- участь в інноваційному проекті,

- фіксована оплата праці та система преміювання залежно від якості та результатів роботи.

Дякую за всі ваші заявки. Водночас повідомляємо, що зв’яжемося з обраними кандидатами.

Будь ласка, додайте до поданих заяв таку формулу: «Я даю згоду на обробку моїх персональних даних для цілей найму (відповідно до Закону про захист персональних даних від 29 серпня 1997 року; зведений текст: Журнал Закони від 2002 р. № 101) ст. 926 із змінами).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 695350490