2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Gdańsk
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 10 maja 2024

Pracownik Recepcji

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

OPIS

Dla jednego z naszych klientów Firmy zajmującej się obsługą wynajmów, zarządzaniem nieruchomościami i prowadzeniem projektów inwestycyjnych -  poszukujemy osoby na stanowisko: PRACOWNIK RECEPCJI

Zadania:

  • Obsługa recepcyjna Klientów apartamentów zgodnie ze standardami (Udzielanie informacji, Wydawanie kluczy, Rozwiązywanie problemów itp.)

  • Obsługa i zarządzanie rezerwacjami

  • Obsługa telefonów, maila

  • Obsługa płatności

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą Klientów

  • Obsługa i Pozyskiwanie opinii od klientów

  • Raportowanie zgodnie z ustaleniami z przełożonym

  • Dbanie o sprawny przepływ informacji, dobrą komunikację i relacje w firmie

  • Wsparcie w rozwiązywaniu pojawiających się problemów w zespole recepcji

  • Udział w spotkaniach i szkoleniach wewnętrznych organizowanych przez firmę

Wymagania pracodawcy:

  • nastawienie na rozwiązania,

  • nastawienie proKlient

  • znajomość języka angielskiego (min. B2) – obligatoryjne

  • komunikatywność - umiejętność budowania relacji

  • wysoka kultura osobista

  • obowiązkowość i odpowiedzialność

  • umiejętność ustalania prorytetów

  • efektywna organizacja pracy własnej

  • znajomość środowiska Windows, MS Office

 Mile widziana:

  • znajomość obsługi systemów Booking, GUESTy, VIVA Wallet

  • prawo jazdy kat. B

Pracodawca Oferuje:

  •  Współpracę opartą na partnerskich relacjach oraz rzeczywiste wsparcie zespołu pracowników;

  • Dogodną lokalizację biura (starówka w Gdańsku)

  • Budowę cennego doświadczenia zawodowego związanego z branżą nieruchomości

  • Samodzielność;

  • Pracę w przyjaznym zespole;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;

  • Pracę pon-ndz  w systemie zmianowym (sezon 8-16 i 14-22, poza sezonem 11-20)

  • Dobrze skomunikowana siedziba biura (przystanki tramwajowe i autobusowe, SKM)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 904962432