2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Wielkopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Poznań
  7. Sekretariat, recepcja - Grunwald
Dodane 13 kwietnia 2024

Pracownik Recepcji na weekendy - Sport & Beauty Fabianowo

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem naszego klubu szukamy do współpracy kreatywnych, zaangażowanych osób zarażających pozytywną energią. Jeśli nie boisz się wyzwań i szukasz dodatkowej pracy w rozwojowym miejscu, w którym z pewnością nabierzesz cennego doświadczenia to czekamy właśnie na Ciebie!

Od pracowników oczekujemy:

  • dyspozycyjności w weekendy,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • umiejętności bezpośredniej pracy z klientem,

  • zaangażowania w wykonywaną pracę.

Obowiązki:

  • kompleksowa obsługa klientów klubu,

  • aktywna sprzedaż produktów i usług,

  • prace administracyjno - biurowe oraz drobne prace porządkowe.

Oferujemy:

  • elastyczny grafik: praca w weekendy godzinach 8:00-21:00 lub 8:00-14:30 lub 14:30-21:00

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie,

  • stabilizację - jesteśmy zainteresowani długotrwałą współpracą,

  • możliwość rozwoju w bardzo dynamicznym i perspektywicznym miejscu.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta nie zwlekaj i wyślij CV :))

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 911417449