2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Śląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Katowice
  7. Sekretariat, recepcja - Bogucice
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik recepcji oraz sklepu w nowej ekspozycji Kleks. Magia Kina.

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bajka Pana Kleksa - jedna z najlepszych atrakcji dla dzieci w Polsce z dumą zaprasza do udziału w nowym projekcie pod nazwą Kleks. Magia Kina.

W związku z pojawieniem się uwspółcześnionej wersji filmowej przygód Ambrożego Kleksa, której jesteśmy koproducentem, powstała przestrzeń Kleks. Magia Kina, w której przed zwiedzającymi odkrywamy tajniki sztuki filmowej. Odwiedzają nas grupy szkolne i przedszkolne oraz klienci indywidualni. Jesteśmy obiektem otwartym przez 7 dni w tygodniu i w związku z tym, poszukujemy:

pracowników recepcji oraz sklepu

Zadania i wyzwania przed jakimi staniesz:

  • roztaczanie czarodziejskiej opieki nad gośćmi

  • obsługa kasy

  • odbieranie telefonów

  • odpowiadanie na pytania i potrzeby gości

  • tworzenie rezerwacji

  • sprzedaż towarów ze sklepu z oficjalną kolekcją z filmu Akademia Pana Kleksa

  • dbanie o pozytywną atmosferę

Jeśli jesteś osobą samodzielną, pełną energii, uśmiechniętą, lubiącą kontakt z ludźmi, to z przyjemnością zapraszamy do złożenia aplikacji.

W zamian możemy zapewnić:

  • pracę całoroczną w wyjątkowym miejscu na podstawie umowy zlecenie (może być to praca dodatkowa podczas studiów),

  • grafik dostosowany do Twoich potrzeb

  • szkolenie stanowiskowe

  • miłą atmosferę

  • uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Jeśli jesteś zainteresowany - wyślij CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez JuBlaMa sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach."

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 877415321