2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdańsk
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik ręcznej myjni samochodowej - Gdańsk - od 4500 PLN netto

Wynagrodzenie

6 600 - 8 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nasza myjnia, znajdująca się w Forum Gdańsk, zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Przywiązujemy ogromną wagę do jakości, dlatego zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Aktualnie szukamy nowych pracowników do naszego zespołu, którzy są dokładni, sumienni i pracowici.

Oczekiwania:

- doświadczenie w pracy na myjni ręcznej

- sprawność fizyczna, szybkość w działaniu

- odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

- wysoka kultura osobista

- dokładność, sumienność, samodzielność

- punktualność

- umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

- dokładne ręczne i mechaniczne czyszczenie samochodów

- pranie i czyszczenie tapicerek, odkurzanie wnętrz samochodów

- wykonywanie detailingowego czyszczenia wnętrza samochodu

- dbanie o powierzony sprzęt

Oferujemy:

- wynagrodzenie od 4800 zł na rękę

- praca zmianowa, elastyczny grafik

- stabilne zatrudnienie na umowę zlecenie

- możliwość szkoleń z zakresu auto detailingu

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 823273907