2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 23 maja 2024

Pracownik Rejestracji

Wynagrodzenie

29 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Firma Otolaryngolodzy24 Sp. z o. o., lider na rynku z zakresu usług medycznych, poszukuje ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Rejestratorki Medycznej/ Rejestratora Medycznego.

Twoje obowiązki:

*Bezpośrednia i telefoniczna obsługa pacjenta zgodnie ze standardami kliniki,

*Przyjmowanie płatności oraz wystawianie faktur,

*Informowanie pacjentów o usługach świadczonych przez firmę,

*Bieżące prace administracyjne,

*Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

*Zapewnienie sprawnego i prawidłowego funkcjonowania recepcji,

*Przygotowywanie raportów finansowych,

*Współpraca z personelem medycznym, Koordynatorem Recepcji oraz Kierownikiem Poradni.

Nasze wymagania:

*Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, urządzeń biurowych oraz pakietu MS Office,

*Doświadczenie w zakresie obsługi klienta; znajomość branży medycznej będzie dodatkowym atutem,

*Uśmiech, pozytywne nastawienie i życzliwość względem pacjenta,

*Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem;

*Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym w godzinach 8-21 oraz w wybrane weekendy,

*Umiejętność pracy pod presją czasu, asertywność i dobra organizacja pracy,

*Wysoka kultura osobista oraz empatia.

Oferujemy:

*Elastyczne godziny pracy,

*Pracę w systemie zmianowym,

*Kwartalne premie za wyniki,

*Okazjonalne bony podarunkowe,

*Przyjazną atmosferę,

*Zdobycie doświadczenia,

*Wsparcie zespołu,

*Spotkania integracyjne,

*Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918784816