2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódzkie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódź
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Bałuty
Dodane 02 maja 2024

Pracownik Rejestracji - Oddział ginekologiczno-położniczy

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik Rejestracji

Miejsce pracy: ul. Szparagowa 10, Salve.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Rejestracja bezpośrednia pacjentek zgłaszających się na oddział ginekologiczno-położniczy

  • Telefoniczny kontakt z Pacjentkami w celu potwierdzenia i zaplanowania wizyt

  • Odbieranie połączeń przychodzących i udzielanie niezbędnych informacji Pacjentkom

  • Weryfikacja kompletności dokumentacji medycznej

  • Bieżące działania administracyjne na oddziale (min: zamawianie artykułów, wysyłka dokumentów, zgłaszanie awarii)

  • Współpraca z personelem medycznym i utrzymywanie dobrych relacji

Wymagania:

  • Gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • Wysoka kultura osobista i odpowiedzialność za pracę

  • Empatia, cierpliwość, samodzielność

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji

  • Doświadczenie w obszarach medycznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy;

  • Prace w pełnym wymiarze etatu

  • Dostęp do usług medycznych, karty sportowej, ubezpieczenia grupowego

  • Pracę pełną wyzwań i możliwość poznania branży medycznej „od środka”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 914384937